RegulaminSPRAWY OGÓLNE

1. Nieznajomość seriali nie stanowi żadnej przeszkody w pojawieniu się na blogu, a gdyby pojawiły się jakieś fabularne problemy, zawsze można o nie zapytać. Odpowiedź na każde pytanie na pewno zostanie udzielona!
2. Przed dołączeniem na bloga upewnij się, że masz wystarczającą ilość czasu, by czynnie uczestniczyć w jego życiu. Słomiany zapał nie jest mile widziany.
3. Akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie.
4. Listy obecności będą pojawiać się raz w miesiącu, choć gdy aktywność zacznie niepokojąco spadać, mogą się one pojawiać częściej.
5. Na blogu obowiązuje wzajemny szacunek zarówno pomiędzy autorami, jak i pomiędzy autorami a administracją. Wszyscy starajmy się zapewnić sobie nawzajem miłą atmosferę.
6. Kontakt z administracją: theoriginals.pierwotni@gmail.comKARTA POSTACI

1. Karta przed publikacją musi zostać sprawdzona przez administrację!
2. Karta powinna być czytelna i przyjemna dla oka, dlatego dbajmy o ortografię oraz interpunkcję.
3. Musi zawierać imię i nazwisko postaci, wiek, miejsce zamieszkania oraz rasę, do której przynależy dana postać np. wampir albo wilkołak.
4. Minimalizm zawsze jest w cenie, jednak pamiętajmy, że karta postaci to nasza wizytówka, która zachęca do nas innych autorów. 
5. Każda karta musi zostać oznakowana etykietką [KP] oraz imieniem i nazwiskiem postaci.


WĄTKI

1. Rozmowy pomiędzy autorami prowadzimy w nawiasach kwadratowych: [treść komunikatu]
2. Ustalenia i wątki muszą być wysyłane z zalogowanego konta.
3. Dbajmy w nich o ortografię i interpunkcję. Zdania zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką. Życie staje się przyjemniejsze, gdy przestrzegamy poprawnej polszczyzny!


ZAPISY

1. Aby dołączyć na bloga należy zostawić swój email i ewentualną prośbę o rezerwację postaci lub wizerunku pod zakładką rekrutacji.
2. Na przyjęcie zaproszenia ma się trzy dni, a kolejne trzy na napisanie karty i jej publikację.
3. Po upłynięciu tego czasu autor, który się nie opublikował, zostaje usunięty z bloga.
4. Jeżeli wiesz, że będziesz potrzebować więcej czasu niż sześć dni, poinformuj o tym. Przedłużenie terminu publikacji nie będzie stanowić najmniejszego problemu.


INNE

1. Autorzy nie mogą brać urlopu na czas nieokreślony. Muszą sprecyzować konkretną datę, pamiętając, że nieobecność nie może trwać dłużej niż dwa tygodnie.
2. Jeden autor może posiadać maksymalnie dwie postacie w tym tylko jedną kanoniczną. Jeżeli chcesz wziąć na swoje barki prowadzenie trzech bohaterów w jednym momencie i masz pewność, że podołasz, dostaniesz na to zgodę, ale pamiętaj, żeby dokładnie to przemyśleć.
3. Pisanie postów nie jest obowiązkowe, jednakże zawsze mile widziane. 
4. Pomiędzy kartami postaci odstęp czasowy wynosi pół godziny i trzy komentarze od różnych autorów, nie wliczając w to administracji, pomiędzy postami trzy godziny, pomiędzy kartą a postem godzinę, z kolei pomiędzy postem a kartą dwie godziny.
5. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go.


W regulaminie mogą pojawić się zmiany, o których autorzy zostaną powiadomieni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz